Home |
Search |
Today's Posts |
![]() |
|
General Cooking (rec.food.cooking) For general food and cooking discussion. Foods of all kinds, food procurement, cooking methods and techniques, eating, etc. |
|
LinkBack | Thread Tools | Display Modes |
Posted to rec.food.cooking
|
|||
|
|||
![]()
Yesterday I went to the local Stop & Shop to get some saltine
crackers. We don't eat them often so I was going to get the two stack, 8 ounce package instead of the 4 stack 16 ounce package. The 8 ounce was priced 2/$6 The 16 ounce was on sale for $2.99 save 30¢ Decisions, decisions. |
Thread Tools | Search this Thread |
Display Modes | |
|
|
![]() |
||||
Thread | Forum | |||
Finding a CSA | General Cooking | |||
Finding a cause. | Winemaking | |||
Help finding... | Beer | |||
Finding BBQ | Barbecue |