The Deli cashier
On 2015-07-19 6:05 PM, Paul M. Cook wrote:
>> Bananas are usually sold by the pound too, but some places will sell by
>> the individual piece. Like one banana for 75 cents versus 50 cents a
>> pound.
>
> What is trhe going rate for horse manure?
>
Coincidentally, about the same as your brain.
|