cybercat wrote:
>
(snip)
> Total cost: apples were $99 a pound, so I reckon about $2 for five baggies,
> each with half an apple instead of a third. Maybe 50 calories. It's not
> cooking, but it's not sniping at ****wiliger either. :P
OUCH!!! $99/lb

Those be some pricy apples <G>. Methinks a zero & a
decimal might be missing, eh?
Sky, who just couldn't resist
--
Ultra Ultimate Kitchen Rule - Use the Timer!
Ultimate Kitchen Rule -- Cook's Choice!!