In article >,
Melba's Jammin' > wrote:
Based on what I'm willing to spend (Kohl's $30 and maybe $10 of my own),
I'm thinking I won't buy one just now. Difficult to clean is not in its
favor.
Thanks for the replies.
--
-Barb, Mother Superior, HOSSSPoJ
Notes about our meals in Tuscany have been posted to
http://www.jamlady.eboard.com; 10-16-2007